Дружня зустріч українських капеланів та Лицарів Колумба США у Франції

В суботу, 21 травня, в місті Люрді, Франція, під час 58-го Міжнародного військового паломництва українська військова делегація на чолі з преосвященішим владикою Михаїлом Колтуном, керівником департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових стуктур України, взяла участь у дружній зустрічі організованій католицькою організацією Лицарі Колумба, Нью Гейвен, США.

Керівник делегації висловив слова вдячності Лицарям Колумба за гуманітарну та всебічну допомогу, яку вони надають Україні, зокрема у справі реабілітації військовослужбовців – учасників АТО та підтримки родин, які мігрували у зв’язку з війною на сході країни.

Цього року, за фінансової підтримки Лицарів Колумба, військовослужбовці, що були поранені в зоні АТО, могли прийняти участь у військовому паломництві до Люрду. Також значну частину військовослужбовців, учасників АТО підтримали окремі жертводавці.

На знак подяки та дружби, владика Михаїл Колтун передав головному Лицарю Колумба Карлу Андерсону пам’ятну цеглину, що пригадує про Революцію гідності. У заході прийняли також участь високопреосвященіший владика Тімоті Брогліо, головний військовий капелан збройних сил США, представники Управи Лицарів Колумба, українські військовослужбовці, що були поранені під час АТО.

Повідомив о. Степан Сус