Друге Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці

18-19 вересня відбудеться Друге Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці, організоване Українською Греко-Католицькою Церквою спільно з Міноборони, МВС, ДПС та МНС України. Між Міністерством оборони України та Відділом Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства Силових структур ведеться активна і плідна співпраця. Її результат – збільшення кількості військових частин, охоплених душпастирським служінням, та створення Ради душпастирської опіки при головному військовому відомстві країни. «Сьогодні у нас є держава й від нас залежить, якою вона буде. Вірність Богові у виконанні Його заповідей та вірність своїй Батьківщині, у сповненні обов’язків щодо неї, її розбудови та оборони – щоденні подвиги українських військовиків», – каже Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства Силових структур України. Стати учасником паломництва і тим самим показати добрий приклад для всіх захисників Батьківщини запрошено Міністра оборони України Михайла Єжеля. Пригадуємо, що Перше Всеукраїнське військове паломництво, організоване Українською Греко-Католицькою Церквою спільно з Міноборони, МВС, ДПС та МНС України, відбулося минулого року. Крім того, українські військові приймають участь у міжнародному військовому паломництві до міста Люрд (Франція). Відповідальна особа та координатор акції – заступник керівника відділу Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, о. Любомир Яворський.