Допомога військовим

Капелани передали їм дефібрилятор і карету “швидкої”, а студенти Львівського нацуніверситету купили позашляховик.

фото: dyvensvit.org
Такий подарунок – автомобіль швидкої допомоги і дефібрилятор –капелани та військові завдячують українській греко-католицькій громаді Брюсселя та настоятелеві отцю Олегові Зимаку. Головний військовий капелан Степан Сус зауважив, що цей автомобіль уже врятував життя трьом особам, вчасно привіз­ши їх до шпиталю, повідомляє Капеланство.info.
Ще одна подія відбулася біля Львівського національного університету ім. І. Франка: студентський капелан Роман Довгань освятив позашляховик для АТО. Гроші на автомобіль зібрали студенти вишу, організувавши для цього благодійний аукціон, до якого залучили відомих випускників університету, а також проводили ярмарки, навіть здавали на макулатуру свої старі конспекти.
Найбільшу суму (64 тисячі гривень та 300 доларів) студентам вдалося зібрати під час аукціону, лоти для якого запропонували Святослав Вакарчук, Майкл Щур, Дмитро Ярош. А от старі конспекти перетворились на 7 тисяч гривень.
 
 фото: kapelanstvo.com.ua
Зібраної суми вистачило на придбання позашляховика і його ремонт. Навіть іще залишились гроші на запасні колеса. Освячений автомобіль відправлять у зону АТО в розпорядження 5-го батальйону ДУК.