До захисників Маріуполя після лікування від контузії на фронт повернувся військовий капелан

На півдні Донеччини до одного з базових таборів захисників Маріуполя прибув військовий капелан отець Володимир Борис. З дозволу керівництва сектору та департаменту служіння у силових структурах Української греко-католицької церкви, наступні декілька місяців він здійснюватиме душпастирську роботу наших воїнів в неспокійному регіоні.

Про це інформують у прес-центрі АТО. – У зоні АТО я перебуваю з червня цього року. Околиці Донецька, Старобешеве та Іловайськ – основні населення пункти, де я разом із діючими військовими переживав численні обстріли та спостерігав за їхніми героїчними вчинками на полі бою. Під час одного з артилерійських обстрілів у вересні я отримав контузію і вимушений був повернутися на рідну Львівщину для лікування. Зараз із моїм здоров’ям все гаразд і я готовий далі допомогами визволителям рідної землі, – пояснив отець Володимир.

За словами священнослужителя, йому рідко доводиться бувати в польовій каплиці. Адже, він постійно проситься на передову сил АТО, де на нього чекають захисники Маріуполя. На блокпостах чи на бойових позиціях він не розділяє людей в одностроях за належністю до віросповідань.

Він просто спілкується на різні теми з бійцями і за допомогою божого слова намагається підняти їхній бойовий дух. В окремих випадках, на прохання українських воїнів він проводить богослужіння та причастя за християнськими обрядами.

Погляд