До військової частини внутрішніх військ МВС м. Києва завітав вертеп

Напередодні Водохреща 17 січня 2011 року у військовій частині внутрішніх військ МВС України 3030, яка займається забезпеченням громадського порядку, за участі о. Любомира Яворського, заступника керівника департаменту Патріаршої курії у справах душпастирства силових структур України, та о. Дем’яна Габорія – місцевого капелана, відбулося свякування празника Різдва Христового.

До частини завітав парафіяльний вертеп церкви Миколи Доброго на Подолі. Усього з присутніх було близько 250 чоловік.

З вступним словом виступив о. Любомир Яворський, який розповів усім присутнім про традиції українського народу в часі святкування Різдва. Цьогорічний вертеп мав оригінальний сценарій, у якому традиційні образи театрального дійства поєднувалися з образами, спроектованими на сучасність. Такий контраст допоміг яскравіше передати настрій Христового Різдва, з яким ми святкуємо його сьогодні, та відкрити справжні цінності, що приносить нам народження Ісуса.

На завершення о. Любомир подякував заступнику командира з виховної роботи за те, що кожного року вертеп має можливість приходити до військової частини, що підтримує християнські традиції серед військовослужбовців.