До особового складу Військово-морського ліцею та курсантів Військової Академії ВМС ЗСУ ім. П.С. Нахімова завітав св. Миколай

«На святого Миколая в гості друзів ми чекаємо». Під таким лозунгом 19 грудня весь особовий склад Військово-морського ліцею та курсанти Військової Академії ВМС ЗСУ ім. П.С. Нахімова разом із працівниками культури 28 ГБО і ВМЛ та військового капелана Одесько-Кримського Екзархату святкували очікуване для багатьох християн свято.

Під керівництвом заслуженого працівника культури АРК, інструктора 28 ГБО Ірини Павліщевої, ієрея Миколая і наших добродіїв – жертводавців, сподівання реалізувалися. Під час тематичного заходу у формі вечорниць присутні мали можливість поповнити знання із розповіді капелана про свято та заснування святкових традицій, переглянути науково-популярний фільм про життя Св. Миколая – чудотворця. Чи не диво, коли ліцеїсти на твоїх очах перетворюються в ангелів, самого св. Миколая, у персонажів із розповідей про чудотворця. А хлопчик-бешкетник, неодмінний персонаж українських народних святкувань, добровільно стає кращим.

Ліцеїсти писали листи до св. Миколая – справжні літературні твори: і віршовані, і у прозі. Були на святі і тістечка «Миколайчики», столи накриті солодощами. Усі іменинники від ієрея Миколая отримали реліквії – ікони святого великомученика Климента, одного з небагатьох великомучеників Криму та Севастополя. Учасникам дійства було подаровано іконки та молитовники для військовослужбовців.

Сподіваємося, що святковий вечір запам’ятається та залишить добрі враження у курсантів та ліцеїстів. Маємо надію, не одного Миколай наверне на добрі справи, на бажання виправити негаразди у поведінці та навчанні, адже у списку бешкетника «на різочку» наступного року не хочеться опинитися нікому.

Повідомив о. Микола Квич