До Навчального центру внутрішніх військ у Золочеві завітав Святий Миколай

19 грудня до Навчального центру внутрішніх військ розташованого у місті Золочів Львівської області завітав військовий капелан отець Михайло Сукмановський та прихожани Церкви Блаженного Миколая Чернецького.

Отець Михайло Сукмановський привітав усіх присутніх з Днем святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая. Він розповів про діяння Святого Миколая та історію виникнення свята. У своїй промові Отець Михайло звернув увагу на важливість підтримання християнських традицій свого народу. Також гості виступили із невеликим театралізованим дійством. Весела, маленька вистава розповіла усім, що Миколай приходить до кожного, лише подарунки приносить не всім. Комусь і різка дістанеться.

Своїми враженнями поділився солдат Олександр Бурденяк з Одещини. Він аж ніяк не сподівався побачити щось подібне у Навчальному центрі. “Приємно, що військова служба дає можливість всебічно розвиватись і пізнавати для себе щось нове!” – сказав Олександр. Про Святого Миколая Чудотворця у нього вдома знають. Але традиції вшанування цього Святого Олександр дізнався вперше.

На завершення дійства гості побажали військовослужбовцям бути завжди усміхненими, життєрадісними та щоб їх навідували лише добрі думки. Отець Михайло в свою чергу наголосив, що служба воїнів правопорядку – це безпека для Української держави, а Святий Миколай – це, перш за все, милосердя та добра рука, яка вміє ділитися.

Повідомив лейтенант Юрій Трепишко