До Львова повернулися бійці Національної Гвардії України

20 листопада 2014 року, пізно ввечері, у військову частину 3002 Національної гвардії України повернувся 8-ий батальйон із зони АТО.

Цього дня прибуло до місця дислокації 350-ть мобілізованих військовослужбовців. Захисників Вітчизни під вигуки «Герої» зустріли офіцери, рідні та друзі. На заході командування частини відзначило зразкове виконання бійцями завдань у зоні АТО, а кращим вручили подячні грамоти.

Із привітальним словом до батальйону звернувся отець Михайло Білецький, військовий душпастир та священнослужитель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. «Повернення вас усіх додому – це кращий подарунок для ваших рідних. Цінуйте цю мить та будьте вдячні Богу», – зазначив капелан.

Мобілізовані до лав 8-го батальйону Національної гвардії України відбули у зону проведення Антитерористичної операції 1 жовтня 2014 року. Усі 350- осіб, які були відправлені на Схід України повернулися назад до Львова. Протягом навчання батальйону на Раковецькому стрільбищі військові капелани спільно молилися з бійцями Святу Літургію, проводили духовні розмови та зустрічі.

Центр військового капеланства