До Києва завітали діти із району Попасної, що на Луганщині

Сьогодні, 21 квітня 2015 року, до Києва завітали діти із району Попасної, що на Луганщині. З дітьми та їхніми наставниками спілкувався отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

Група з 11 школярів та двох вчителів з смт. Нижнє Попаснинського р-ну Луганської області прибула до Києва у п’ятницю вранці. За участі  представників Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України для гостей було організовано оглядову екскурсію столицею та святковий обід. Після короткого знайомства з дітьми, священик розпитував про їхні враження від поїздки, а школярі жваво ділилися побаченим у столиці.

«Ми упродовж трьох років їздимо на Східну Україну і підтримуємо наших військових, тих, які творять і забезпечують мир на всій території України, – розповідає отець Любомир. –  Але в найпершу чергу цю працю відчувають ті населені пункти, які є дуже близько до активної війни, які чують і бачать постріли гармат.  Приємно, коли ми, капелани, підтримуючи військових, можемо підтримати дітей, яких українські військові захищають, приймати їх тут, у Києві, і відкривати їм Україну. Україну, яка є щедра, людей, які готові підтримувати, ділитися і служити».

Фото.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України