До Гарнізонного храму завітали діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні

27 липня в рамках соціального мегапроекту для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні “Мій тато захищає Україну” та акції “Відпочинь у Львові” до Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла завітали діти із Кам’янка-Бузького району.

Під час відвідин о. Юрій Цюпка, військовий капелан ЛА УГКЦ та душпастир вищезазначеного храму провів для дітей екскурсію, під час якої кожен мав змогу побувати у підземеллях святині та ознайомитись з її давньою історією.

Пригадуємо, що цей соціальний проект було засновано навесні 2015 року Львівською обласною радою та підтримано Львівською обласною державною адміністрацією. Координаторами проекту є представники силових відомств регіону та волонтери. Ця акція відбувається за підтримки цілої низки партнерів серед яких Центр військового капеланства ЛА УГКЦ.

До участі в акції запрошуються діти вказаних вище категорій із різних районів області.

Джерело: Kapelanstvo.info