До дітей військовослужбовців Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України вперше завітав св. Миколай

18 грудня Миколай відвідав дітей та жителів військового містечка, що знаходиться на території ВЧ 2418 Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України (Великі Мости).

Цього року для військовослужбовців свято Миколая було проведене вперше. Незалежно від конфесійної приналежності, Миколай завітав до 15 сімей військовослужбовців та їх дітей.

«Оскільки на території ВЧ 2418 функціонує міжконфесійна церковна каплиця, де моляться військовослужбовці з цілої України, свято Миколая обєднало всіх у вірі та любові», – ділиться капелан, організатор свята, о. Роман Возняк, служитель церковної каплиці архистратига Михаїла ВЧ 2148.

Видимим знаком єдності – Літургією – відсвяткували сам день Миколая 19 грудня. У Службі Божій, окрім військовослужбовців та працівників частини, взяло участь чимало дітей, які по черзі ділилися враженнями від живої зустрічі зі святим Миколаєм. «Діти розповідали вірші та молитви, котрі вони старанно готували для небесного гостя», – каже о. Роман Возняк.

Прес-служба Депаратменту капеланства