Для волонтерів Товариства Червоного Хреста України відбувся семінар

17 жовтня 2017 року у Києві відбувся семінар для волонтерів Товариства Червоного Хреста, які з листопада збираються регулярно відвідувати Київський слідчий ізолятор.

Зустріч провів керівник Відділу ПК УГКЦ з душпастрства у пенітенціарній системі України о. Костянтин Пантелей спільно з координатором волонтерства Павлом Загородновим, референтом Відділу.

Протягом семінару волонтери під проводом Катерини Остапенко ознайомились з рисами пенітенціарної системи й основними категоріями людей у потребі. Семінар був свого роду вступом до основ волонтерської практики для служіння ув’язненим. Такого роду допомога є дуже життєдайною особливо тепер, коли пенітенціарна система знаходиться у перехідному стані реформування.

Програма співробітництва волонтерів була обговорена з керівництвом установи ще влітку. Попереду цікаві волонтерські і доброчинні проекти! Потенціал Товариства Червоного Хреста може виявитися життєдайним для покриття численних гуманітарних потреб найвразливіших категорій в’язнів. Серед них найважливіша – психологічна і соціальна опіка людей у потребі: неповнолітніх, жінок, матерів з грудними дітьми, хворих, пристарілих та інвалідів.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ