Для військових на Яворівському полігоні влаштували змагання з шахів

Нещодавно на Яворівському полігоні, а саме у військовій частині №4264 (містечко Немирів), відбулися змагання з шахів, присвячені Дню Незалежності України та пропагуванню здорового способу життя. У змаганнях, до організації яких долучились також капелани Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, взяли участь 27 військовослужбовців.

Подібні заходи, насправді, є важливими для військових. «Час перебування у навчальному центрі є доволі складним етапом у житті мобілізованих, – пояснює старший лейтенант Сергій Одарченко. – Вони повинні не лише засвоїти спеціальні навички, але й пройти період психологічного звикання до абсолютно нових для себе життєвих умов в закритому середовищі, звикнутися з думкою про ризик під час військових дій. А гра у шахи, футбол, волейбол, читання різних книг, навіть можливість з’їсти морозиво чи подивитися телевізор полегшують цей період для солдатів. Знижується психологічна напруга, виникають позитивні емоції, спогади, зникають негативні думки».

Переможці цього змагання отримали не лише задоволення від гри, а й подарунки. А опісля своєрідного турніру усі частувалися смаколиками.

Учасники вдячні за допомогу в організації шахового турніру Федерації шахів Львівщини, капеланам з Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, солдатам Сергію Кащеєву, Сергію Бойку, Євгенію Абрамову та офіцерам по роботі з особовим складом.

Капеланство.info