Для персоналу ДКВС України у Львові в’язничний капелан та семінаристи організували оркестровий концерт

10 лютого 2021 року до Державної установи “Львівська УВП-19” з нагоди завершення Різдвяних свят та формування позитивної атмосфери в колективі особового складу з найкращими побажаннями завітав духовий оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа Української Греко-Католицької Церкви. Начальник та колектив установи висловили вдячність семінаристам за створення святкової атмосфери та вручили подячний лист і символічні подарунки.

Цього ж дня в актовому залі державної установи “Личаківська виправна колонія (№30)” відбувся концертний виступ духового оркестру Львівської духовної семінарії, який подарував персоналу установи незабутні емоції. Від колективу семінаристів працівники почули як виконання українських колядок, так і зарубіжних пісень на Різдвяну тематику.

Опісля виступу в’язничний капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Тарас Мирка привітав усіх з Різдвяними святами та останніми днями коляди. Побажав завжди приймати Ісуса Христа у своє серце та не забувати, що ми знаходимось під Божою опікою.

Від імені персоналу та від себе особисто начальник установи полковник внутрішньої служби Олег Паук виразив слова подяки гостям за неймовірні враження, плідну співпрацю з установою, за небайдужість, розуміння та підтримку у цей непростий час.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ