Діти воїнів взяли участь у духовному таборі «Діти миротворців»

Від 18 до 20 травня у стінах малої семінарії у смт Рудно Львівської архиєпархії з ініціативи Центру душпастирювання військовослужбовців, що діє при Львівській духовній семінарії Святого Духа, відбувся триденний дитячий табір «Діти миротворців».

У таборі взяло участь 60 дітей військовослужбовців, учасників АТО, із дитячих будинків сімейного типу та переселенців. Катехитично-пасторальне служіння у таборі проводили брати-семінаристи.

Програма була цікавою і насиченою. Кожного дня діти брали участь у богослужіннях, духовних бесідах, приступали до таїнства покаяння. Крім духовного супроводу, дітям надавалися психологічний супровід та консультації.

Семінаристи разом з аніматорами проводили з дітьми майстер-класи, танцювали запальні банси, грали ігри та просто спілкувалися.  В останній день таборування до малечі приєдналися та їхні батьки. У неділю вони разом помолилися Божественну Літургію в семінарійній каплиці, а після молитви отримали від дітей подарунки, які ті підготували разом із волонтерами.

Центр душпастирювання військовослужбовців табір такого формату провів уперше. Організатори сподіваються, що ця ініціатива перетвориться в добру традицію.

news.ugcc.ua