Департамент військового капеланства провів тренінги для військовослужбовців та ветеранів Дрогобиччини

15-16 квітня в рамках Програми підтримки військових психологів і капеланів та психосоціальної реабілітації жертв війни представники Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ разом із військовим психологом і ветераном Андрієм Козінчуком відвідали 15 реактивний артилерійський полк – військову частину А 1108 Збройних сил України, що у Дрогобичі Львівської області. 

Під час поїздки були проведені тренінги зі стресостійкості, профілактики професійного вигорання та способів ненасильницького спілкування для військовослужбовців ЗСУ, відбулася зустріч з ветеранами та волонтерами міста, а також ознайомлення з діяльністю штатного військового капелана частини о. Тараса Коцюби.

Протягом двох днів з військовослужбовцями Дрогобиччини спілкувалися керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан, координатор даного проекту Руслан Коханчук та військовий психолог і ветеран Андрій Козінчук.

Командуванню військової частини було вручено подяки від Департаменту військового капеланства за співпрацю та сприяння духовно-патріотичному вихованню воїнів – Захисників України.

Довідково:

«Програма для підтримки військових психологів та капеланів для психосоціальної реабілітації жертв війни» розрахована на 2020-2022 роки. Нею передбачені тренінги та інші заходи з формування стресостійкості для військових психологів і капеланів, діючих військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України, ветеранів війни та членів їхніх сімей. Координатор проекту — полковник запасу Руслан Коханчук.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ