Департамент військового капеланства організував психологічні тренінги для військовослужбовців Коломийського та Чернівецького гарнізонів

У період з 10 по 12 листопада 2020 року в рамках Програми підтримки військових психологів та капеланів з метою психосоціальної реабілітації жертв війни представники Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ разом із військовим психологом і ветераном Андрієм Козінчуком відвідали Коломийський та Чернівецький військові гарнізони.

У програмі заходу для військовослужбовців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України були проведені лекції-тренінги на теми: профілактика емоційного вигорання, ненасильницька комунікація, стресостійкість тощо. У спілкуванні з військовими психолог і ветеран Андрій Козінчук використовував багато прикладів з власного життя та військової служби.

Також о. Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства, прочитав для військовослужбовців лекцію «Захист Вітчизни у світлі вчення Церкви».

До організації заходу також долучилися головний військовий капелан Коломийської єпархії УГКЦ, штатний капелан 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади — о. Сергій Дмитрук, та головний військовий капелан Чернівецької єпархії УГКЦ — о. Василь Гасинець.

Довідково:

«Програма для підтримки військових психологів та капеланів для психосоціальної реабілітації жертв війни» розрахована на 2020-2022 роки. Нею передбачені тренінги та інші заходи з формування стресостійкості для військових психологів і капеланів, діючих військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України, ветеранів війни та членів їхніх сімей. Координатор проекту — полковник запасу Руслан Коханчук.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ