День захисту дітей відзначили у слідчому ізоляторі й у виховній колонії

1 червня 2016 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулась зустріч волонтерів Відділу пенітенціарного душпастирства УГКЦ з неповнолітніми, які потрапили у конфлікт із законом, утримуваними у Київському слідчому ізоляторі. Зустріч зорганізував координатор волонтерського служіння у в’язниці Павло Загороднов. Цього самого дня о.Дмитро Горнакевич відвідав вихованців Прилуцької виховної колонії.

За сприянням соціально-виховних відділів пенітенціарних установ волонтери і священики поспілкувалися з підлітками,  залишивши разом із солодкими подарунками, придбаними на кошти доброчинців Патріаршого собору у Києві, з побажаннями добра і Божого визволення. Діти отримали відчуття зацікавлення їхніми долями. Вони потребують доброзичливого супроводу і постійного пригадування, що незалежно від обставин їхнього життя та вчинків, навіть будучі покарані за злочини, вони не відкинені.

У Ювілейному році Божого милосердя Церква звертає своє навчання про необхідність служіння ближньому ділами милосердя, серед яких одним з важливих залишається в’язнів відвідати. Святіший Престол проголосив, що Ювілей для в’язнів відбудеться у Римі в базиліці Св. Петра 6 листопада 2016 року. Папа Франциск звернеться до Церкви із особливим посланням в контексті пенітенціарного служіння.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ