Демобілізовані воїни Жовківщини здійснили прощу до Крехівського монастиря

29 серпня демобілізовані воїни, їхні близькі та родичі загиблих разом з священнослужителями єпархії зібралися у Крехівському монастирі на подячне паломництво.

Захід здійснювався з благословення владики Михаїла Колтуна, головного капелана УГКЦ та єпископа Сокальсько-Жовківського, в подяку Богові за повернення живими та за мир в Україні. Долучилися до проведення заходу: сестри Служебниці НДМ, отці-декани, священнослужителі Єпархіального управління, отці Василіяни та Жовківська районна адміністрація.

zovkva4

Відгукнувшись на персональні запрошення, які були роздані у парафіях Дублянського, Жовківського і Рава-Руського деканатів, воїни радо прибули до чудотворного місця і взяли участь в Божественній Літургії, дехто приступив до Таїнства Покаяння і Євхаристії. Разом розділили спільну трапезу, вислухали реколекційну науку та поділилися пережитим досвідом християнської поведінки в часі війни.

zovkva3

Учасники мали нагоду почути живе свідчення о. Тихона Кульбаки, священика УГКЦ, який перебував у полоні на Донеччині. Він зумів бути зрозумілим адже говорив те, що сам пережив і те, що було близьким нашим воїнам-захисникам. Священик на власному прикладі засвідчив, що важливо позбутися ненависті, щоб повернутися в нормальне життя після участі у воєнних діях.

zovkva2

Окремою молитвою було поминання загиблих. Священики відслужили Панахиду за полеглих воїнів зі Жовківщини, яких було згадано поіменно та за героїв Небесної сотні. Відтак було запалено пам’ятні лампади.

zovkva1

Завершувалося паломництво радісною програмою, яку представив відділ культури і туризму Жовківської районної адміністрації. Виступи на духовно-патріотичну тематику підбадьорили захисників Батьківщини, адже у заході взяли участь найкращі вокалісти та колективи.

Прес-служба єпархії