Демобілізовані учасники АТО з Жовківщини матимуть прощу до Крехівського монастиря

29 серпня 2015 року відбудеться проща демобілізованих воїнів, учасників АТО з Жовківського району, до відпустового місця Крехівського монастиря.

Паломники матимуть нагоду приступити до Сповіді та прийняти Святе Причастя під час Архиєрейської Літургії. Відтак буде спільне почастування. Після обіду заплановано реколекційно-повчальне слово від духівника-капелана. Далі капелани та воїни ділитимуться духовним досвідом поведінки в часі війни. Опісля буде представлена духовно-мистецька програма. На завершення відбудеться Панахида за полеглими воїнами та героями Небесної Сотні. Будуть запалені лампади пам’яті.

З цієї нагоди в усіх храмах Дублянського, Жовківського і Рава-Руського деканатів УГКЦ буде прочитано Звернення для підтримки воїнів, які повернулися до дому, а кожному військовослужбовцю вручають персональне запрошення для участі в паломництві.

Захід здійснюватиметься з благословення владики Михаїла Колтуна, головного капелана УГКЦ та єпископа Сокальсько-Жовківського, в подяку Богові за повернення живими та за мир в Україні.

Світлина – єпископ-капелан з воїнами АТО на передовій в Луганській області.

Прес-служба єпархії