Делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілася з діячами Королівства Нідерландів

Делегація членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілася з політичними, релігійними та громадськими діячами Королівства Нідерландів. Українську Греко-Католицьку Церкву на ній представив Блаженніший Святослав (Шевчук). 

Візит делегації українських релігійних діячів відбувається з метою популяризації України напередодні консультативного референдуму в Нідерландах про затвердження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, повідомляє Інститут релігійної свободи.
У вівторок, 29 березня, відбулася зустріч у Сенаті Королівства Нідерландів з членами Постійного комітету з закордонних справ. Після цього українські релігійні діячі провели прес-конференцію та відповіли на запитання журналістів.

Згодом члени української делегації зустрілися з Послом Королівства Нідерландів з прав людини Кейсом ван Бааром та співробітниками Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

2016.03.29-1b-Netherlands-E2808EHagueE280AC-EU-Ukrainian-delegation-irs.in.ua У своїх виступах релігійні діячі України наголосили, що після здобуття в 1991 році омріяної незалежності Україна обрала демократичний шлях розвитку та курс на європейську інтеграцію. І це не суто вибір політиків, а вибір українського народу, який відчайдушною громадянською позицією та самопожертвою під час Революції Гідності (грудень 2013 – лютий 2014) довів своє прагнення жити в країні з високими стандартами прав людини, реальним забезпеченням громадянських свобод, без корупції та диктатури.

Учасники зустрічі відзначили, що на фоні російської гібридної війни проти Заходу, Україна стала форпостом європейських демократичних цінностей, стримуючи імперські амбіції агресора. Велика ціна українського народу, заплачена за свою свободу, людську гідність та державний суверенітет, переконливо свідчить на користь щирості та перспективності його прагнень будувати добросусідські відносини з Нідерландами та іншими країнами об’єднаної Європи.

2016.03.29-4b-Netherlands-E2808EHagueE280AC-EU-Ukrainian-delegation-irs.in.ua           2016.03.29-6b-Netherlands-E2808EHagueE280AC-EU-Ukrainian-delegation-irs.in.ua

Програма заходів завершилась прийомом у Посольстві України в Гаазі з нагоди візиту релігійних діячів України, до участі в якому запрошено релігійних, громадських і політичних діячів Нідерландів.

Візит делегації членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Королівства Нідерландів розпочався 28 березня 2016 року з метою поширення правдивої інформації про європейські прагнення та очікування українського народу.

Джерело: КМЦ