Делегація Американської Єпископської Конференції відвідала поранених військовослужбовців

22 червня 2015 року делегати Американської Єпископської Конференції (АЄК): владика Джозеф Куртз, архиєпископ Луїcвіллю, владика Блейз Супіч, архиєпископ Чикаго, монсеньйор Браян Брансфілд, заступник генерального секретаря АЄК, д-р Деклан Мерфі, директор офісу допомоги Східної Європи АЄК та д-р Стівен Колеккі, представник міжнародного офісу AЄK «Справедливість і мир», відвідали поранених військовослужбоців, що перебувають на лікуванні та реабілітації у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Делегацію супроводжував о. Степан Сус, Голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Владики також познайомились із пораненим військовослужбовцем Олексієм Кондратенком, який за підтримки парафії святого Йосифа, зокрема, о. Миколи Бурядника (Чикаго), поїде на протезування до США. Військовослужбовець є сиротою, втратив ліву руку у Луганській області.

Довідка. У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону військові капелани провадять душпастирську працю серед поранених бійців АТО. У лікувальному закладі постійно присутній капелан, до якого можна звернутися за духовною порадою та матеріальною допомогою (підтримали 75 бійців). Щодня для військовослужбовців відправляють богослужіння, уділяють Святі Тайни. Капелани також проводять духовні бесіди з солдатами, організовують екскурсії храмами та історичними місцями Львова, а також поїздки до чудотворних ікон Матері Божої, що у селах Крехів та Унів.

Капеланство.info