“Даруйте мир і світло в’язням” – владика Михаїл Колтун до в’язничних капеланів

У Патріаршому домі м. Львова 28 травня розпочався семінар для тюремних капеланів «Душпастирська практика в’язничного служіння».

Розпочалася зустріч зі спільної молитви на Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Владика Михаїл привітав учасників семінару та закликав душпастирів постійно дарувати мир і світло в’язням.

Впродовж зустрічі в’язничні капелани ознайомляться зі стратегією розвитку пенітенціарного служіння у міжконфесійному середовищі та навичками пастирського консультування ув’язнених, а також дізнаються про працю з ув’язненими з досвідом бойових дій.

Для душпастирів будуть проведені також лекції в галузі філософської антропології “Філософська проблема свободи і справедливості” та “Проблема провини і покути”, а також учасники семінару дізнаються про партнерство з установами виконання покарань і пробації в рамках суспільної інтеграції засуджених.

В програмі семінару відбудеться також ділення душпастирським досвідом та формування матеріалів для підручника з пенітенціарного душпастирства.

Зустріч в’язничних душпастирів відбувається з ініціативи Відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ (керівник о. Костянтин Пантелей).

Завершиться семінар у четвер, 30 травня.

ugcc.if.ua