“Чуєш, морпіх, Христос воскрес!”

Чуєш, морпіх, Христос воскрес! Смерть не змогла Його здолати, бо той залишився вірним до кінця! А вірність – то любов, що не минає. Хто ж може здолати саму Любов? Навіть смерть не в силі.

Чуєш, морпіх, Христос воскрес! Його гріб – порожній, Його серце б’ється! Він смертю своєю переміг саму смерть – твою і мою. У Ньому і твоя звитяга у кожній твоїй боротьбі.

Найзапекліші бої воїна – в нетрях власного серця. Найвища перемога – над самим собою. Обрій безмежний, шлях безкраїй, попереду – життя. І за нього варто боротися. Сьогодні, тут і негайно! Як варто боротися за свою свободу та гідність. За гідність вільного та нескореного, вірного та нездоланного! Гідність воїна!

І боротьба твоя, морпіх, не марна, і сльози твої, і піт твій і кров – не даремні! Бо Христос воскрес, а значить – перемога твоя неминуча. Про це сьогодні всесвіт голосно гримить блакитю небесною, ланом широким і хвилею морською: Христос воістину воскрес! І кожна ніч обов’язково мине й настане світанок, темряву розсіє перший промінь нового дня, і світ стане кращим. Тільки ти будь вірним – будь справжнім!!!

Будь мужнім! Будь відданим! Будь силою свого народу! Будь мудрістю вільного воїна! Будь захисником честі твоїх пращурів і майбуття твоїх нащадків! Не зупиняйся. Чуєш, морпіх, не зупиняйся! Остаточне воскресіння ще попереду. Життя не толерує тих, хто зупиняється. Твоя – дорога, твій – шлях воїна!

Стань нестримним рухом до перемоги. Будь справжнім!!! Ти не один, твій Побратим воскрес сьогодні на світанку, щоб бути завжди поруч, щоб плече Його опорою тобі було, а Його воскресіння – воскресінням для кожного, хто залишився вірним до кінця…

Чуєш, Морпіх???

Христос воскрес!!!
Воістину воскрес!!!

16.04.2017

о. Андрій Зелінський, ТІ