Члени родин військовослужбовців з міста Броди здійснили спільну мандрівку до Золочева

15 червня в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні” був організований виїзний семінар та екскурсійна програма до м. Золочева для групи взаємодопомоги та психологічної підтримки родин військових міста Броди.

Зустріч на тему “Моральні цінності людини в аспекті релігійних міркувань” спільно з психологами провів священник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, духівник групи о. Ярослав Царик. Програма заходу включала також мандрівку до міста Золочів, де родичі Захисників України відвідали Золочівський замок, завітали до храму Блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ, побували у соляній кімнаті, пекарні та сироварні. Екскурсію для групи провів парох храму та військовий капелан УГКЦ о. Михайло Сукмановський. Завершився захід молебнем до Пресвятої Богородиці.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ