Члени родин полеглих Героїв України здійснили паломництво до святинь Європи

З 7 до 12 жовтня тривала паломницька подорож членів родин полеглих Героїв України до святинь Європи. Захід відбувся в рамках проєкту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”.

Учасниками мандрівки стали сорок шестеро родичів загиблих воїнів з різних регіонів України. Духовний супровід групи здійснювали о. Орест Чекан та о. диякон Юрій Дроф’як. Програма паломництва включала щоденні спільні Божественні Літургії за перемогу і мир в Україні, у власних наміреннях прочан та за упокій душ полеглих Героїв. Крім духовної програми паломники також мали цікаві екскурсії містами Європи. Так за шість днів мандрівки прочани відвідали столиці п’яти європейських країн – Польщі, Німеччини Чехії, Австрії, Словаччини.

Завдяки спільному паломництву учасники заходу мали можливість поспілкуватися та ближче познайомитися один з одним, поділитися з іншими своїми переживаннями, відчути підтримку та розуміння, а також духовно збагатитися та відпочити.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ