Члени родин полеглих Героїв України здійснили паломництво до святинь Греції

З 2 по 9 вересня тривала паломницька подорож членів родин полеглих Героїв України до святинь Греції. Захід організував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Учасниками мандрівки стали сорок родичів загиблих воїнів з різних регіонів України. Духовний супровід групи здійснював військовий капелан УГКЦ о. Микола Квич.

Програма паломництва включала щоденні спільні Божественні Літургії за мир в Україні, у власних наміреннях прочан та за упокій душ полеглих Героїв. Крім духовної програми прочани також мали відпочинок на Егейському морі, екскурсії містами Скоп’є (Македонія), Салоніки (Греція), а також селом Пальо Пантелеймона біля підніжжя гори Олімп. Значимою подією для паломників стала мандрівка корабликом навколо гори Афон.

Завдяки спільному паломництву учасники заходу мали можливість поспілкуватися та ближче познайомитися один з одним, поділилися з іншими своїми переживаннями, відчути підтримку та розуміння, а також духовно збагатитися та відпочити.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ