Члени родин полеглих Героїв України здійснили паломництво до Хорватії

З 5 по 11 липня тривала паломницька подорож членів родин полеглих Героїв України до Хорватії. Захід організував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Учасниками мандрівки стали понад сорок родичів загиблих воїнів з різних регіонів України. Духовний супровід групи здійснював керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства отець Ростислав Височан.

Програма паломництва включала щоденні спільні Божественні Літургії за мир в Україні, у власних наміреннях прочан та за упокій душ полеглих Героїв. Крім духовної програми прочани також мали відпочинок на морі у м. Ловран, екскурсії містами Загреб та Рієка, купіль у термальних басейнах м. Берегове (Закарпатська область). Значимою подією стала також поїздка паломників до відпустового місця у Хорватії – Марії-Бистриці.

Завдяки спільному паломництву учасники заходу мали можливість поспілкуватися та ближче познайомитися один з одним, поділилися з іншими своїми переживаннями, відчути підтримку та розуміння, а також духовно збагатитися та відпочити.

“Я побувала у казці! Шкода, що так мало. Але за цей час в колі друзів відпочила душею. Дуже тепла атмосфера, цікаві проповіді о. Ростислава, дивовижна природа зробили свою справу – ми потроху розправляємо плечі. Щиро дякую!”, –  поділилася враженнями від паломництва матір загиблого Героя з Києва Ірина Приходько.

“Дякуємо організаторам цієї поїздки за таке свято! Так, ви створили для нас свято. Тут з нами було море, сонце і Бог…”, – ділиться батько полеглого воїна з Полтави Ігор Цедик.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ