Члени родин полеглих Героїв України здійснили паломництво до Італії

З 25 липня до 1 серпня тривала паломницька подорож членів родин полеглих Героїв України до Італії “Казкова Венеція та її околиці”. Захід організував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Учасниками мандрівки стали тридцять восьмеро родичів загиблих воїнів з різних регіонів України. Духовний супровід групи здійснював військовий капелан отець Микола Квич.

Програма паломництва включала щоденні спільні Божественні Літургії за перемогу і мир в Україні, у власних наміреннях прочан та за упокій душ полеглих Героїв. Крім духовної програми паломники також мали відпочинок на Адріатичному морі та екскурсії містами Європи. Значимою подією стала також поїздка прочан до м. Падуя, де знаходиться поховання святого Антонія Падевського.

Завдяки спільному паломництву учасники заходу мали можливість поспілкуватися та ближче познайомитися один з одним, поділилися з іншими своїми переживаннями, відчути підтримку та розуміння, а також духовно збагатитися та відпочити.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ