Члени душпастирської ради при ДКВС взяли участь в засіданні робочої групи при парламентському профільному комітеті

17 червня 2016 року у другому засіданні робочої групи при профільному комітеті Верховної Ради України по реформуванню Державної пенітенціарної служби під керівництвом Юрія Мірошниченка взяли участь голова Душпастирської ради при ДКВС пастор Рустам Фатуллаєв і член Душпастирської ради протоієрей Костянтин Пантелей.
Згідно з порядком денним робоча група розглядала ряд важливих питань:
1) Урядовий законопроект про внесення змін до Закону Украіни “Про попереднє ув’язнення”.
2) Законопроект “Про внесення змін до деяких законів Украіни у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і боротьбу з цими явищами”.
3) Законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення сталості кадрового забезпечення у зв’язку з ліквідацією ДПтС.
4) Законопроект про пенітенціарних суддів
5) Затвердження складу підгруп та подальшого поряду роботи робочої групи .
 

На засіданні душпастирі висловили пропозиції щодо змін до Закону Украіни “Про попереднє ув’язнення”, які стосувалис режимних заходів і заходів безпеки, щоб вони не порушували засади коніденційності зустрічі священика з ув’язненим, а також зберігати повагу до Святих Таїнств. Окрім того, члени Душпастрської ради при ДКВС України підтримали вимоги пенітенціарної профспілки щодо забезпечення сталості кадрового забезпечення у зв’язку із ліквідацією Державної пенітенціарної служби України.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ