Черговий випуск журналу «Капелан». Тематика: військові паломництва

Цими днями вийшов друком новий номер журналу «Капелан», що є виданням Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. 

Тематика цього випуску –  військові паломництва.  На сторінках журналу читайте:

«Таке місце я просто не міг пропустити!»: Назар Барилко, учасник АТО, герой благодійного проекту «Переможці», учасник Міжнародного військового паломництва до Лурду 2016 року,  розповів про те, чим особливе паломництво для учасника АТО, про особисте пережиття чуда в Лурді, спілкування з військовими капеланами та враження від зустрічі з Папою Франциском у Ватикані:

«Паломництво до Лурду залишило великий відбиток всередині мене. Якщо правильно себе налаштувати, то багато чого можеш там зрозуміти. Лурд – це те місце, де ти маєш шанс і можливість змінитися – як психологічно, духовно, так і фізично. Наскільки я знаю, дуже багато зцілень там відбулося… І я вірю в ці зцілення».

Про історію перших паломництв українських військовослужбовців до Лурду, про те, чому найкращим паломництвом до Зарваниці є військове, і як сім’я військовослужбовців вирішила повінчатися в Кані Галилейській під час прощі на Святу Землю читайте в новому номері журналу «Капелан». Окрім цього, пропонуємо переглянути унікальні архівні фотографії участі українських військовослужбовців в аудієнціях з Папою Римським у 2000-2016 рр.

Ознайомитися з електронною версією усіх випусків видання, а також завантажити журнал «Капелан» можна на нашому сайті.

За допомогу у виданні журналу окрему подяку висловлюємо Сергію Череватому, начальнику Інформагентства Державної прикордонної служби України, та всім, хто долучився до підготовки журналу “Капелан”.

1

Прес-центр  Департаменту Патріаршої курії УГКЦ

у справах душпастирства силових структур України