Чергову поїздку в зону АТО завершили капелани УГКЦ

Чергову поїздку в зону АТО, від 30 січня до 10 лютого 2018 року, завершили військовий капелан військової частини А2502 отець Юрій Ланик та військовий капелан (волонтер), настоятель парафій с. Ішків та с. Росоховатець Козівського деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Світлини. 

Першочергове завдання капеланів було здійснення душпастирської опіки особового складу військової частини А2502 (7 Бригада Тактичної Авіації імені Петра Франка ппд м. Старокостянтиів), які перебувають у довгостроковому відрядженні та прикомандировані до 30, 54 та 58 бригад а також займаються військово – цивільною співпрацею у зоні АТО.

У часі місії капелани служили Святі Літургії, здійснювали благословення Йорданською водою особового складу та релігійної атрибутики. Військові особливо потребували сповідей та духовних бесід. Особливо актуальними були поминальні панахиди за загиблими воїнами.

Відпускали військові своїх капеланів із великою вдячністю за молитви та гостинці, якими практично кожного із них обдарували. Виявили велике сподівання на швидкі нові зустрічі із душпастирями.

20180201_120346

Повідомив о. Юрій Ланик