Ченці монастиря Царя Христа долучилися до Святвечора з нацгвардійцями

06.01.2016 р. представники чернечої спільноти обителі Царя Христа ігумен о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, о. Климентій Шувар, ЧСВВ, о. диякон Амвросій Козак, ЧСВВ, студент-семінарист із Брюховичів бр. Павло Долішний, ЧСВВ і Володимир Бойко, Голова Вівтарної дружини парафії прибули до військової частини Національної гвардії України 1241 в м. Івано-Франківську.

Ченці-василіяни привезли військовослужбовцям із різних кутків України (приблизно 150 осіб) 1500 вареників, які недавно зліпили студенти з Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, а також парафіяни-волонтери, кутю тощо, приєднавшись до їхньої Святої вечері.

О. Йосафат поблагословив усіх присутніх і розповів про народження Спасителя. Потім лунали дзвінкі колядки під музичний супровід і віншування, що подарувало солдатам безмірну духовну радість.

image image image