“Будьте справжніми свідками істини!”,- Папа Франциск напередодні військового паломництва

«У цей бурхливий час важливо пам’ятати, що мир – це Божий дар, про який люди ніколи не повинні переставати просити в Небесного Отця», а «Бог завжди відповідає на цю молитву Своїх дітей», приводячи «ремісників миру, братерства й солідарності». Про це читаємо у посланні, яке Папа Франциск надіслав через державного секретаря кардинала П’єтро Паролана учасникам 59-го Міжнародного військового паломництва до Лурда.

Святіший Отець складає подяку всім, хто докладає зусилля «для відновлення та збереження миру в світі», закликаючи військовиків завжди скеровувати свій погляд на Христа, аби «перемагати зло й ненависть» та бути «справжніми свідками істини». Папа запевняє свою близькість і солідарність всім військовослужбовцям, які перебувають «в умовах небезпеки», ввіряючи всіх заступництву Лурдської Богородиці.

Чергове щорічне паломництво військовослужбовців і капеланів до Марійського санктуарію в Лурді, Франція, триватиме від 19 до 21 травня. Його тема: «Даруй нам мир». Проща збере приблизно 12 тисяч військовиків із 40 країн світу, зокрема, представників Корпусу Папської Швейцарської Гвардії.

Від 1996 року регулярну участь в цих паломництвах також бере українська делегація. Цього року до Лурда, під проводом владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, вирушили майже 130 військових, серед яких представники Міністерства оборони України та Генерального штабу, учасники АТО, офіцери, курсанти, солдати Збройних сил України, прикордонних військ та Національної гвардії України. У делегації також є поранені військові та військові капелани УГКЦ.

http://uk.radiovaticana.va