Бр. Геннадій Дмитрієв став новим Головою Центру Душпастирювання Силових Структур Івано-Франківська

6 вересня 2012 р.Б. з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії прот. Олександра Левицького відбулись збори Центру Душпастирювання Силових Структур для обрання нового Голови.

Керівниками зборів були синкел у справах капеланського служіння прот. Василь Рак та голова ЦДСС бр. Петро Лоза.

На початку зборів бр. Петро зазначив: «Оскільки я вже цього року закінчую Семінарію і більше часу буде потрібно приділяти навчанню, зокрема для написання дипломної роботи то доцільним є для продовження діяльності ЦДСС переобрання Голови».

Голова ЦДСС подав для розгляду та голосування, яке проводилось таємно, кандидатури, які були погоджені із прот. Василем Раком, бр. Тараса Пеленя та бр. Геннадія Дмитрієва

На голосуванні взяли участь дев’ять із одинадцять членів ЦДСС. Як наслідок голосування, було обрано нового Голову ЦДСС бр. Геннадія Дмимтрієва, за якого проголосували п’ять семінаристів, а за бр. Тараса Пеленя чотири.

На кінець зборів прот. Василь Рак від імені усіх семінаристів ЦДСС подякував бр. Петру Лозі за старання і велику працю яку він зробив будучи Головою та привітав новообраного Голову бр. Геннадія і побажав їм наше традиційне многая літа.

Центр Душпастирювання Силових Структур Івано-Франківська