Божественна Літургія за мир в Україні у Папській базиліці в Римі

З нагоди Року Божого милосердя у четвер, 3 березня 2016 року, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук разом з єпископами Постійного Синоду, Апостольським візитатором і душпастирями УГКЦ в Італії та Іспанії очолить Божественну Літургію за мир в Україні у Папській Базиліці Санта Марія Маджоре. Свята Літургія розпочнеться о 15:00 римського часу.

Блаженніший Святослав та члени Постійного Синоду УГКЦ перебувають у Римі з нагоди проведення засідань Постійного Синоду, до складу якого входять Владики: Володимир (Війтишин) Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, Кен Новаківський, Єпарх Нью-Вестмінстерський, Ярослав (Приріз), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, Борис (Ґудзяк), Єпископ єпархії Св. Володимира Великого в Парижі для українців греко-католиків Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії.

Цими днями в Римі перебувають також і душпастирі УГКЦ з Італії та Іспанії, проводячи загальні піврічні збори та реколекції. В рамках Синоду проведена зустріч Глави УГКЦ та єпископів-учасників Постійного Синоду із священиками із зазначених країн.

RV13867_Articolo

Джерело: Радіо Ватикану