Божественна Літургія у військовій частині Києва

У суботу, 11 червня 2016 року, капелани та військовослужбовці спільно молилися Божественну Літургію у військовій частині №3066 міста Києва.

Очолив  молитву військовий капелан УГКЦ отець Валерій Гром. Разом із священиком бійців у військовій частині відвідали сестра Василія Гальцова та брат Іван Жуган, голова Центру душпастирства військовослужбовців Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

На спільній молитві військові мали можливість почути Слово Боже і зустрітися з Христом у Пресвятій Євхаристії.

Перед Божественною Літургією сестра Василія та брат  Іван підготували бійців до Святої тайни сповіді. У своїй розмові з військовими вони наголосили на важливості тайни покаяння та заохотила бійців скористатися з нагоди і приступити до сповіді. Брат Іван разом із військовими пригадав Десять Божих Заповідей, адже важливим елементом доброї сповіді є  іспит сумління.

med

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ

у справах душпастирства силових структур України