Божественна Літургія у 184-у навчальному центрі НАСВ

02 квітня 2017 р. Б. у 184-у навчальному центрі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного військові капелани молились Божественну Літургію разом із солдатами строкової служби та контрактниками. Зокрема, до військових завітали капелани Львівської архиєпархіі УГКЦ: о. Андрій Сіданич та бр. Юрій Балух.

Готуючись до свята Воскресіння Христового, багато захисників Батьківщини приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Одразу ж по завершенні молитви військові душпастирі вирушили відвідати курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, які проходять свої планові навчання на Яворівському полігоні. Там вони мали нагоду проводити духовні бесіди.

Капеланство.info