Боєць АТО прийняв тайни хрещення та миропомазання в Патріаршому соборі Воскресіння Христового

19 червня 2016 р., на свято Зіслання Святого Духа, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового боєць АТО  прийняв святі тайни хрещення і миропомазання.

Одним із напрямків діяльності семінаристів КТДС є праця з військовослужбовцями. Під час відвідин бійців і спілкування з ними в шпиталях, брати познайомились з тяжко пораненим Олександром, учасником бойових дій на Сході України. З часом семінаристи і солдат стали хорошими приятелями, а  згодом боєць повідомив, що бажає охреститися. З проханням здійснити таїну Хрещення семінаристи звернулися до єпископа Йосифа Міляна.

Кожну людину на Землі Господь шукає і запрошує знову стати Його дитиною,  вічно з’єднатися з Ним в батьківській та синівській любові. Наш Отець невпинно провадить і допомагає кожній людині унаслідувати Царство Небесне. Так, у велике свято Зіслання Святого Духа в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулося ще одне народження: в цей день боєць Олександр отримав тайни хрещення та миропомазання. Святі Таїнства в Патріаршому соборі уділяв Преосвященніший Владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Чимало друзів новоохрещеного  прийшли розділити з ним його радість, зокрема молодіжний хор «Захід» з парафії святого Василія Великого, військово-медичні волонтери, які опікуються паном Олександром протягом його лікування, медичний персонал та інші. Після завершення чину хрещення та миропомазання друзі пана Олександра зібралися за святковим столом.

1

Вся церковна родина радіє і вітає пана Олександра з тим, що в День народження Церкви, він відкрився на благодать Духа Святого і став дитиною Божою. Також завдячуємо йому за неоціненний подвиг перед українським народом, за мир і спокій в наших домівках, на наших вулицях, адже Олександр Махіня служив у прикордонних військах на сході України і є одним з перших, хто став на оборону нашої землі від російського агресора,

Бажаємо панові Олександру зцілення та з Божої ласки надалі відкриватися на Його любов та бути добрим християнином, добрим знаряддям в руках нашого Отця.

Брат Іван Жуган,

Голова Центру душпастирства