“Бог супроводжує в житті того, хто сповняє Його волю,” – владика Михаїл до військовослужбовців у Великих Мостах

1 червня 2019 р. Б. владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, взяв участь у святкуванні 74-ї річниці від дня створення Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України у м. Великих Мостах, на Львівщині. 

У своєму пастирському слові, зверненому до присутніх, а особливо до курсантів, які в цей день складали присягу, архиєрей привітав військових, побажав їм Божого благословення та запевнив у постійній молитві за них:

“Сьогоднішньою присягою ви прийняли на себе священне завдання. Так, як на хрещенні, ми усі приймаємо присягу хресну, в якій відвертаємося від гріха і зобов’язуємось боронити добро, так і сьогодні на тій присязі, коли ми подорослішали і беремо відповідальність за життя своє та інших, ми складаємо присягу на вірність служіння своїй Батьківщині – Україні.

В нинішній день я закликаю Божого благословення на ваш ум, на ваше серце, на всі ваші почуття, для здоров’я вашого, для вашої безпеки, щоби ви, будучи впевненими в Божій помочі, сповняли свій християнський і військовий обов’язок, бо Бог супроводжує в житті того, хто сповняє Його волю. 

Я сьогодні разом із предстоятелями наших конфесій закликаю і вимолюю: Господи, благослови наших прикордонників, воїнів, щоб вони могли успішно захищати нашу державу і при тому бути здоровими і щасливими”.

sokaleparchy.org.ua