Блаженніший Святослав освятив паски для українських воїнів

21 квітня, у Великий Четвер, біля Патріаршого собору Воскресіння Христового Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав освятив паски та інші великодні страви для українських військових.

Привітання від Предстоятеля УГКЦ та освячені паски воїнам передадуть військові капелани, які цьогоріч чисельно зголосилися відвідати наших захисників на Великдень. Групи військових душпастирів за координацією Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ виїхали на Великодні візити по цілому українському фронті.

“Сьогодні, як ніколи, український захисник – той, в чиїх руках наше з вами сьогодення і наше з вами майбуття. І сьогодні, як ніколи, він потребує підтримки Христа Воскреслого. Тому оцю звістку про перемогу Божу над смертю, про перемогу Христа, про Його воскресіння саме капелани сьогодні покликані рознести по цілій українській землі, зраненій війною, засмученій смертю і горем, але якій ніколи не бракувало надії. А військовий капелан – це завжди свідок надії!”, – наголосив о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ