Блаженніший Святослав (Шевчук) запевнив Міністра оборони України про готовність капеланів працювати заради підтримки морального духу військовослужбовців

Київ,

Вих. ВА 14/118

З березня 2014 року Божого

Високоповажному пану

Ігореві Тенюху,

Міністрові оборони України

Шановний Ігорю Йосиповичу!

Українська Греко-Католицька Церква з тривогою спостерігає за розвитком подій в Україні. Особливо непокоїть загроза порушення миру у нашій державі. Церква завжди була і залишається прихильником використання усіх можливостей для досягнення миру та спокою. На Збройних cилах України лежить важливе покликання: стояти на захисті рідної землі і відстоювати її територіальну цілісність і незалежність.

Протягом останніх років Церква доклала чимало зусиль до налагодження капеланського служіння в Збройних силах України. Сьогодні як ніколи є потреба у душпастирській опіці військовиків. Саме духовна витримка і міцність робить військовослужбовців витривалими і непереможними.

У цей непростий для нашої країни час ми б хотіли запевнити Вас в нашій молитві та підтримці. Зокрема, Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур та його військові капелани готові негайно надати допомогу задля забезпечення морально-духовних потреб особового складу Збройних сил України і працювати заради підтримки високого духу та впевненості військовослужбовців. Ми готові стати поруч із ними і розділити усі випробування нашого війська.

Закликаю на Вас і все українське військо Боже благословення,

+ Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ