Блаженніший Святослав (Шевчук) закликав всіх охочих взяти участь у VI Всеукраїнському паломництві військовослужбовців до Зарваниці

20-21 вересня відбудеться VI Всеукраїнське паломництво військовослужбовців до Зарваниці. У прощі візьмуть участь представники ЗСУ, силових структур, воїни, які брали участь у бойових діях в зоні АТО, поранені військовослужбовці, члени сімей захисників України.

Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, закликає всіх охочих взяти участь у цьому паломництві.

«Сьогодні ми ласкаво запрошуємо всіх небайдужих, чиє серце відкрите на плекання миру, єднатися з військовими в молитві за мир і спокій в Україні та світі, яка проходитиме в Зарваниці, – звертається Блаженніший. – В особливий спосіб запрошуємо долучитися до молитви родин військовослужбовців. Ця молитва стане міцним щитом захисту та підтримки для тих, хто перебуває на передовій, хто в постійній небезпеці для життя та здоров’я непохитно стоїть на служінні миру», – йдеться у листі-зверненні Блаженнішого Святослава (Шевчука) з нагоди військового паломництва до Зарваниці.

Програма у Зарваниці, що проходитиме під гаслом “Немає більшої любові, ніж життя віддати за друзів своїх”, розпочнеться 20 вересня молебнем біля чудотворної ікони Божої Матері. Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить єпископ Михаїл (Колтун), відбудеться ввечері біля парафіяльної церкви Пресвятої Трійці.

Військовослужбовці разом з родинами урочистою ходою пройдуть до пам’ятного знака загиблим за волю України, де відбудеться панахида. Під час панахиди будуть зачитані імена полеглих, зокрема воїнів Небесної Сотні та тих, хто поклав своє життя, захищаючи Україну від агресора на сході.

Марійна хода зі свічками у супроводі оркестру продовжить паломництво, після чого почнуться нічні чування молитвою та мистецькою програмою.

21 вересня урочиста Архиєрейська Літургія на площі перед головним собором Зарваниці завершить всеукраїнське паломництво, а військовий єпископ уділить всім присутнім Божого благословення.

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у Всеукраїнській військовій прощі до Зарваниці та підтримати наших військовослужбовців своєю присутністю та молитвою.

Прес-служба Департаменту капеланства