Блаженніший Святослав (Шевчук) у Києві зустрівся з працівниками Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви

8 червня 2011 року у Києві в Храмі Св. Василія Великого на Львівській площі відбулася зустріч Блаженнішого Святослава (Шевчука) з працівниками Патріаршої Курії, до складу якої входять, зокрема, комісії, відділи та департаменти, що реалізують душпастирські завдання Церкви.

Зустріч розпочалася о 9.30 спільною літургією, яку очолив Блаженніший Святослав. У молитві взяв участь владика Богдан (Дзюрах), керівник Адміністрації Патріаршої Курії УГКЦ, владика Володимир (Війтишин), єпарх Івано-Франківський, ієром. Василь Тучапець, настоятель Храму Св. Василія Великого, ЧСВВ.

На заході були присутні керівники Патріарших комісій, відділів та департаментів, зокрема