Блаженніший Святослав (Шевчук) благословив капеланів та волонтерів перед поїздкою в зону АТО

15 січня Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ поблагословив у Києві поруч з Патріаршим собором волонтерів та капеланів, які повезли необхідні речі для військовослужбоців в зону АТО: теплі речі (форма), берци, продукти. Речі були закуплені Департаментом Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України силами волонтерів м. Києва та жертводавців.

Українська Греко-Католицька Церква з благословення Глави Церкви Блаженнішого Святослава та підтримки правлячих архиєреїв окремих єпархій за час проведення АТО надала допомогу на суму понад 30 млн. грн. для військовослужбоців Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань. Ми і надалі є поруч наших воїнів кожен у свій спосіб! Нехай береже нас Господь! Щиро дякуємо усім за велику довіру!

о. Степан Сус, головний капелан Львівської Архиєпархії