Блаженніший Любомир очолить молитву за єдність християн

У неділю, 23 січня 2011 року, в рамках Тижня молитов за єдність християн, Блаженніший Любомир, Глава Української Греко-Католицької Церкви, очолить урочистий екуменічний Молебень у храмі Святого Василія Великого у м. Києві (вул. Вознесенський узвіз, 7, біля Львівської площі). Екуменічна молитва розпочнеться о 18.00.

З Главою УГКЦ співслужитимуть Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, духовенство парафій УГКЦ, представики та делегати інших християських конфесій м. Києва. На молитві співатиме хоровий чоловічий колектив м. Києва “Фавор”.

Довідка:

Вже 43-й рік поспіль християни усієї Європи разом молитимуться під час Тижня молитов за єдність християн, який готує спільна робоча група Всесвітньої ради Церков (майже усі православні та протестантські Церкви світу) та Папська