Благословення військовослужбовців, які вирушили в зону АТО

У п’ятницю, 7 листопада 2014 р. Б., військовий капелан благословив військових Служби Правопорядку України, що відправились в зону АТО.

На територію військової частини, в якій базуються військовослужбовці, побажати успіху прийшло військове командування частини, представники влади, волонтерських організацій, побратими, родичі та близькі захисників Батьківщини.

Із Божим словом та благословенням прибув о. Тарас Михальчук – капелан Військового ліцею ім. Героїв Крут та священнослужитель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Звертаючись до військових, о. Тарас закликав військових не давати страху опанувати нами, завжди зберігати у своєму серці любов, бо саме любов не дає страху опановувати нами. Капелан висловив солдатам слова вдячності за проявлену мужність та любов до рідної землі, а також закликав воїнів пам’ятати, що захищати рідну землю – це свята справа, тому потрібно плекати особисту молитву протягом кожної хвилини свого життя, покладатися на Бога, який у важкі моменти особливо прислухається до молитов кожного, приступати до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

На завершення священнослужитель благословив та окропив військовослужбовців свяченою водою.

Департамент інформації Центру військового капеланства