Благословення великодніх страв для 56-ї Окремої мотопіхотної бригади

Світле свято Христового Воскресіння відзначили у 56 окремій мотопіхотній бригаді. Разом із військовими Великдень святкував військовий капелан УГКЦ о. Олекса Куйбіда. 

Світлини.

У цей день на ранковому шикуванні особовий склад привітав командир бригади Іванов І.В. та Заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення Побережнюк О.В.

Військовий капелан отець Олекса Куйбіда також привітав військових з Великоднем та освятив паски і писанки. Священик благословив присутніх і окропив їх освяченою водою.

Великдень завжди дає надію і віру, об’єднує весь наш багатомільйонний народ, всіх українців світу в єдину велику родину. В родину, яку нікому не знищити і не подолати.
Ми посвятимо паски. Ми усміхнемося, привітаємо один одного зі святом і помолимось. Подякуємо Господові і попросимо у Нього сили, віри і стійкості для кожного з нас і для нашої України. Попросимо Божої допомоги у боротьбі, щоб перемогти зло.

Віримо, що Бог завжди з тими, хто захищає Добро, хто захищає рідну землю. Тому знаємо – Україна обов’язково переможе. З Божою допомогою. В ім’я Добра, Справедливості і Щастя наших дітей!

30227050_522843194783582_3094995296543834112_n

За повідомленням 56-тої Окремої мотопіхотної бригади