Бійці 30-ої бригади завітали на екскурсії до Львова

У неділю, 27 квітня, бійці 30-ї бригади, які проходять курс навчань на Яворівському полігоні, побували на екскурсії у місті Львові, які організував Центр військового капеланства ЛА УГКЦ разом із командування бригади.

Захисники України відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, де екскурсію храмом провів о. Тарас Михальчук,  душпастир храму та капелан 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Зокрема, військовослужбовцям випала можливість ознайомитися з архітектурою та історією міста під час туру на Львівському “чудо поїзді”.

Також, військові завітали на святковий обід до ресторації “Віденська кав’ярня”.

Додамо. У “Віденській кав’ярні” (м. Львів, Проспект Свободи, 12) триває акція: “Подаруй обід військовослужбовцю”. Усі охочі, можуть оплатити наперед обід для військових, учасників АТО та отримати подарунковий сертифікат. На сьогоднішній день уже було придбано 61 обід.

Висловлюємо щиру подяку керівництву «Віденської кав’ярні» та усім, хто відгукнувся на таку доброчинну акцію. Також висловлюємо вдячність компанії “Чудо Тур” за безоплатний екскурсійний тур Львовом на “чудо-поїзді” організований для військовослужбовців 30-ої бригади.

Джерело: Капеланство.info