ArtArea 2017. Діти учасників АТО відпочивали у таборі в Карпатах

Від 2 до 11 серпня 2017 року у с. Дубина на туристичній базі «Карпати» під проводом військового капелана отця Ростислава Височана проходив творчий християнський табір «Артерія 2017», у якому взяли участь діти учасників АТО. Табір відбувся за організації Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України та громадської організації «Українська молодь – Христові».

Світлини з табору. 

Програма табору складалася із численних мистецьких майстер класів (різьба по дереву, малювання, плетіння, рукоділля…), щоденних богослужінь, спортивних ігор, конкурсів, ватр, дискотек, перегляду фільму, та відпочинку на річці. Протягом відпочинку у літньому таборі молодь також мала можливість милуватися краєвидами українських Карпат, а зокрема горою Високий Верх (канатна дорога «Захар Беркут»); зануритись у атмосферу кам’яних споруд на скельно-печерному комплексі «Скелі Довбуша», які є унікальною пам’яткою історії та природи; покупатися у водоспаді «Кам’янка» та відвідати озеро «Журавлине» поблизу водоспаду.

Як зазначив комендант табору20841330_1360090167422965_837393157_o о. Ростислав Височан, метою цьогорічного табору було перш за все, відпочинок та реабілітація молоді, загальна кількість учасників 60 осіб, (діти воїнів АТО кількістю 40 осіб) завдяки проведенню численних майстер-класів, конкурсів, спортивних змагань. Присутність духівника та щоденна Літургія сприяли духовному розвитку молодої людини, кращому пізнанню себе, свого покликання. Праця в групах спрямована на розвиток лідерських якостей та розвитку відповідальності створювала атмосферу командного духу.

Основною темою табору було «Мистецтво серця».

«Ми з вами мусимо віднайти мистецтво свого серця, яке Господь вклав кожному з нас. Розвиваючи свої таланти, здобуваючи навики практичних творчих майстер-класів, постараймось побачити велич справжнього Майстра, Митця, Творця – відкрити для себе світ прекрасного і глибокого…світ нашого серця».

Також учасниками табору була молодь з громадської організації «Українська молодь – Христові», яка працювала над програмою табору та проведенням майстер-класів. Така інтеграція молоді була доброю нагодою поділитися своїми духовними та культурними цінностями та разом відпочити.

20861149_1360089870756328_869357377_o

Більше світлин.

Повідомив отець Ростислав Височан